One Time Login Link (1.0.6) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Email: @email
oc: Email : @email

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Hash
oc: Hachage
