One Time Login Link (1.0.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: IP Address
sl: IP naslov
