One Time Login Link (1.0.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்
