Food blog theme (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Header
be: Загаловак

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: Slate
be: Спіс

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
