Food blog theme (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Navigation
eo: Navigado

en: Link color
eo: Ligila koloro
