Food blog theme (1.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Text color
ja: テキストの色

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Link color
ja: リンクの色

en: Blue Lagoon (default)
ja: Blue Lagoon (デフォルト)

en: Slate
ja: スレート

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Sidebar background
ja: サイドバーの背景

en: Sidebar borders
ja: サイドバーボーダー

en: Plum
ja: プラム

en: Title and slogan
ja: タイトルとスローガン

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス

en: Footer third
ja: 第3フッター

en: Header background top
ja: ヘッダー バックうラウンド トップ

en: Header background bottom
ja: ヘッダー バックグラウンド ボトム
