Food blog theme (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Ice
ps: یخی
