Food blog theme (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Title and slogan
sr: Наслов и слоган

en: Footer First
sr: Прво заглавље
