Food blog theme (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Slate
az: Şifer

en: Firehouse
az: Yanğın evi

en: Ice
az: Buz
