Food blog theme (2.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките
