Food blog theme (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
