Food blog theme (2.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Blue Lagoon (default)
el: Blue Lagoon (προκαθορισμένο)

en: Main background
el: Κυρίως φόντο

en: Sidebar background
el: Φόντο πλευρικής στήλης

en: Sidebar borders
el: Πλαίσια πλευρικής στήλης

en: Title and slogan
el: Τίτλος και σλόγκαν
