Food blog theme (2.0.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Blue Lagoon (default)
fi: Blue Lagoon (oletus)

en: Main background
fi: Pää-taustaväri/kuva

en: Sidebar background
fi: Sivupalkin tausta

en: Sidebar borders
fi: Sivupalkin reunat

en: Plum
fi: Luumu

en: Title and slogan
fi: Otsikko ja iskulause

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer third
fi: Kolmas alatunniste

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa

en: Header background bottom
fi: Ylätunnisteen taustan alaosa
