Food blog theme (2.0.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Blue Lagoon (default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Plum
hu: Szilva

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Footer third
hu: Harmadik lábléc

en: Header background top
hu: Fejléc háttere fent

en: Header background bottom
hu: Fejléc háttere lent
