Food blog theme (2.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Content
id: Konten

en: Text color
id: Warna teks

en: Navigation
id: Navigasi

en: Link color
id: Warna tautan

en: Page Top
id: Kehalaman Atas

en: Page Bottom
id: Kehalaman Bawah

en: Blue Lagoon (default)
id: Blue Lagoon (bawaan)

en: Main background
id: Latar utama

en: Sidebar background
id: Latar samping

en: Sidebar borders
id: Bingkai sidebar

en: Title and slogan
id: Judul dan slogan

en: Header background top
id: Latar belakang tajuk atas

en: Header background bottom
id: Latar bawah kepala
