Food blog theme (2.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
