Food blog theme (2.0.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Header
lt: Antraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Footer third
lt: Trečia poraštė
