Food blog theme (2.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Header
lv: Galvene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Slate
lv: Akmens

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
