Food blog theme (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Plum
ne: बेर

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ
