Food blog theme (2.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant

en: Header background bottom
nl: Achtergrond kop onderkant
