Food blog theme (2.0.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Navigation
ru: Навигация

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Page Top
ru: Верх страницы

en: Page Bottom
ru: Низ страницы

en: Blue Lagoon (default)
ru: Голубая лагуна (по умолчанию)

en: Main background
ru: Основной фон

en: Sidebar background
ru: Фон боковой колонки

en: Sidebar borders
ru: Рамка боковой панели

en: Title and slogan
ru: Заголовок и девиз

en: Ice
ru: Лёд

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Footer Second
ru: Подвал 2

en: Footer third
ru: Подвал третий

en: Header background top
ru: Верхняя часть фона шапки страницы

en: Header background bottom
ru: Нижняя часть фона шапки страницы
