Food blog theme (2.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer third
th: ท้ายส่วนที่สาม
