Food blog theme (2.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም
