Food blog theme (2.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Link color
ast: Color del enllaz
