Food blog theme (2.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Header
da: Overskrift

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Blue Lagoon (default)
da: Blue Lagoon (standard)

en: Main background
da: Baggrund

en: Sidebar background
da: Sidebar baggrund

en: Sidebar borders
da: Sidebar rammer

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Title and slogan
da: Titel og slogan

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is

en: Footer third
da: Sidefod tredje

en: Header background top
da: Sidehovede baggrund top

en: Header background bottom
da: Sidehovede baggrund bund
