Food blog theme (2.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Blue Lagoon (default)
et: Sinine laguun (vaikimisi)

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Plum
et: Ploomililla

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: Header background bottom
et: Päise tausta alaosa
