Food blog theme (2.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
