Food blog theme (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Title and slogan
my: အမည်နှင့် ဆောင်ပုဒ်
