Food blog theme (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Header
sq: Titulli

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes
