Food blog theme (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Plum
ug: ئالۇچا
