Food blog theme (2.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Page Top
vi: Đầu trang

en: Page Bottom
vi: Cuối trang

en: Blue Lagoon (default)
vi: Blue Lagoon (mặc định)

en: Main background
vi: Màu nền phần nội dung chính

en: Sidebar background
vi: Màu nền thanh bên

en: Sidebar borders
vi: Đường viền thanh bên

en: Title and slogan
vi: Tiêu đề và khẩu hiệu

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất

en: Footer Second
vi: Phần chân thứ hai
