Allow a content type only once (Only One) (2.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Settings
pt: Definições

en: Activated
pt: Ativado

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Configured
pt: Configurado

en: Creating content
pt: Criando conteúdo
