Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.10) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Activated
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
