Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: About
fa: درباره

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Not specified
fa: مشخص نشده
