Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: About
hi: के बारे में

en: Not applicable
hi: लागू नहीं

en: Uses
hi: उपयोग

en: Not specified
hi: निर्दिष्ट नहीं
