Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
