Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
