Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.9) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: Creating content
mn: Агуулгыг үүсгэх
