Allow a content type only once (Only One) (8.x-1.9) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
