Onomasticon (2.1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Definition
es: Definición

en: Orientation
es: Orientación

en: Above
es: Encima

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: custom
es: personalizado

en: Below
es: Debajo

en: Ignore case
es: Ignorar mayúsculas/minúsculas
