Onomasticon (2.2.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Definition
kn: ವ್ಯಾಖ್ಯಾನ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
