Onomasticon (2.2.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: read more
ru: подробнее

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Definition
ru: Определение

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Above
ru: Сверху

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: custom
ru: дополнительный

en: Below
ru: Внизу

en: Ignore case
ru: Игнорировать регистр
