Onomasticon (2.2.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: read more
tr: devamını oku

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Definition
tr: Tanım

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Above
tr: Üstte

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: custom
tr: özel
