Onpage External Libraries (2.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
