Onpage External Libraries (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Machine name
cs: Strojový název
