Onpage External Libraries (2.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Path
es: Ruta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: External URL
es: URL externa
