Onpage External Libraries (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Path
fi: Polku

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
