Onpage External Libraries (2.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Machine name
gl: Nome de sistema
