Onpage External Libraries (2.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Path
ca: Camí

en: Machine name
ca: Nom-màquina
