Onpage External Libraries (2.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
